Grenergy Polska

Grenergy Polska jest producentem zielonej energii, świadomym roli odnawialnych źródeł w transformacji energetycznej Polski – przyszłości, którą może tworzyć każdy z nas.

Dlaczego Grenergy?

 • 380 pracowników

  zaangażowanych w budowę naszych obiektów na całym świecie

 • 50.2 mln € EBITDA (ang.)

  w 2021 roku, z pozytywnym trendem od 2016 roku

 • 11 krajów

  Międzynarodowa obecność na rozwijającym się rynku

 • +900 MW wdrożonych

  Rozłożone na ponad 70 projektów zainstalowanych na całym świecie

Zadzwońmy

Ewelina Szulc

Country Manager

Jacek Krzemiński

Land Acquisition Manager

Skontaktuj się z nami

Formulario envíado correctamente

Gracias por contactar.

 • Podmiotem przetwarzającym dane jest firma CONTACTS VIA WEB, mieszcząca się pod adresem C/ RAFAEL BOTÍ, 26, 3º PLANTA, 28023 MADRID – MADRYT. Podmiotem odpowiedzialnym za przetwarzanie danych jest: GRENERGY RENOVABLES S.A., o numerze identyfikacji podatkowej: A85130821. Celem przetwarzania jest zarządzanie zapytaniami i wiadomościami otrzymanymi za pośrednictwem strony internetowej. Rodzaj danych interesanta jest następujący: Imię i nazwisko; Telefon; E-mail; Adres IP połączenia. Dane będą przechowywane tak długo, jak długo będzie trwało rozwiązanie zapytania.
  Nie przewiduje się profilowania, podejmowania zautomatyzowanych decyzji i/lub stosowania logiki. Jeśli chodzi o podstawę prawną przetwarzania, jest nią uzasadniony interes administratora danych. W stosunku do odbiorców Administrator Danych może przekazywać dane osobowe osoby, której dane dotyczą, to: Administracja publiczna posiadająca kompetencje w tym zakresie. Nie przewiduje się przekazywania danych, chyba że jest się do tego prawnie zobowiązanym. Natomiast jeśli chodzi o przekazywanie międzynarodowe, nie przewiduje się międzynarodowego przekazywania danych osobowych.
  W zakresie praw osoby, której dane dotyczą w odniesieniu do jej danych, osoba, której dane dotyczą, może skontaktować się z Administratorem danych w celu wykonania swoich praw dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, cofnięcia, przenoszenia danych, prawa do wycofania zgody, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres canald@grenergy.eu z podanymi danymi osobowymi.